Hızlı Menü

Midyeci Ahmet olarak çerez kullanımı ile deneyiminizi artırmayı hedefliyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız. Kapat

Midyeci Ahmet Destek

Lütfen size yardımcı olabilmemiz için bir konu seçin.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Ana Sayfa

LORD OF MUSSELS PIZZA

SON KARIŞIM PİZZA

1/4 “Bu yaşıma kadar niye yememişim?” dedirten kuyu kokoreç. - 1/4 Asla sonu gelmeyecek “ilk sos” fazlasını isteyeceksiniz. - 1/4 Kendileri küçük etkileri büyük ikili kekik ve pul biber. Çikolatanın mutluluk verdiğini biliyorduk. Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olduğunu da şair söylemişti zaten. Son Karışım Pizza sadece karın doyurmak için tüketilmez. İnsanın canı kokoreç çeker. Gecenin bi’ vakti de olsa peşine düşer. Bunun mutlulukla bir ilgisi olmalı.

SOSLU AŞKIM PİZZA

1/4 Sevgiyle hazırlanmış özel soslu midye. 1/4 Sabır ve uyumla karıştırılmış Beddo Sos. 1/4 Sadakat ile demlenmiş soslu midye sosu 1/4 Mutlulukla harmanlanmış baharatlar. Biraz zeka, bir miktar sabır, bir ölçek dürüstlük. Alabildiği kadar uyum. Tepeleme aşk ve bir tutamda sadakati alıp karıştırdık.

TALKY WALKY GRANDE KANKİ PİZZA

1/5 Kuyudan babam çıksa yerim. Kuyu kokoreç. 1/5 Islık çaldırtan lezzet soslu çıtır baby midye. 1/5 özü tadı bir “dip değil en sos beddo” 1/5 Aksamayan, şaşmayan, yanılmayan karışım. Lord of Mussels der ki; Zorba olma kanki ol al kankini ye Talky Walky’ni… kanki dediğin sakin ol demez. Hadi yiyoruz der.