Çırağan Cd. No:22, 34349 Beşiktaş/İstanbul 24 SAAT AÇIK 444 4 176

İŞE ALIM POLİTİKAMIZ

Kurumumuzun hedefleriyle bağlantılı olarak yeni bir pozisyon için işe alım ihtiyacı doğduğunda iş tanımı ve işin gerektirdiği yetkinlikler dikkate alınarak dış kaynaklar değerlendirilir. Web sitemiz üzerinden başvuran adaylar değerlendirilmeye alınır.  Uygun adaylar İnsan Kaynakları birimimiz tarafından mülakata davet edilir. Olumlu bulunan adayların referans araştırması yapılır. Olumsuz adaylara ise telefon ile bilgi verilir. Bu sebeple sizlere sunduğumuz başvuru formumuzu eksiksiz doldurmanız sizi değerlendirebilmemiz açısından büyük önem arz etmektedir.

İLKELERİMİZ 

Kuruluşumuza, eğitim ve gelişim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yeniliklere ve değişimlere açık, girişimcilik yeteneğine sahip, enerjik, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, eleman yetiştiren, topluluk değerlerini benimseyip, yaşatacak kişileri kazandırmak temel ilkelerimizdir.

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan kurumumuz, personeline sürekli yatırım yaparak, iç müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlar.

HEDEFLERİMİZ

Çalışanlarımızın kariyer gelişimi, kurumumuzun ve çalışanlarımızın ortak sorumluluğundadır. Bu konuda, çalışanlarımızın performans ve motivasyonlarını arttırıcı koşullar sağlanması, kurumumuzun önemli hedefleri arasındadır.

Kurumumuza nitelikli iş gücü kazandırma adına;

“Doğru işe, Doğru insan” ve “İşe göre insan seçimi” ile işe alımı gerçekleştirmek ve kurumumuzu nitelikli kişilerce tercih edilen olma konuma getirmek

Çalışanlarımızın motivasyonlarını ve kuruma bağlılıklarını ön planda tutmak,

Çalışanlarımıza profesyonel bir iş ortamı ve kariyer geliştirme fırsatları yaratmak,

Kariyer planlaması yaparak verimliliklerini en üst düzeye çıkarmak,

Çalışanlarımız için şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemek,

Çalışanlarımızın maddi ve manevi haklarının korunmasını gözetmek,

Kuruluşumuzun organizasyon yapısını dinamik tutmak ve değişimlere hazır olmayı sağlamak,

İnsan kaynaklarını en etkin ve verimli şekilde kullanarak, yönetim gücünün kuruluş hedefleri doğrultusunda yönlendirilmesi için kaliteyi iyileştirici süreç ile bireysel/takım performansını geliştirmek,

BAŞARILARIMIZA ORTAK OLMANIZI BEKLİYORUZ…

İNSAN KAYNAKLARI FORMU

GENEL BİLGİLER;

İŞ DENEYİMİ;


(SON ÇALIŞMAKTA OLDUĞUNUZ İŞ YERİNDEN BAŞLAYARAK YAZINIZ.)

EĞİTİM BİLGİLERİ;


SON MEZUN OLDUĞUNUZ OKULU YAZINIZ

YABANCI DİL BİLGİSİ

İNGİLİZCE:
BAŞKA YABANCI DİLİNİZ VARSA:

KULLANDIĞINIZ BİLGİSAYAR PROGRAMLARI

REFERANS BİLGİLERİ;

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.