Hızlı Menü

Midyeci Ahmet olarak çerez kullanımı ile deneyiminizi artırmayı hedefliyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız. Kapat

Midyeci Ahmet Destek

Lütfen size yardımcı olabilmemiz için bir konu seçin.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Ana Sayfa

FRANCHISE

Midyeci Ahmet Hakkında

1992 yılında omzunda seyyar tezgâhı ile midye dolma satarak hayat mücadelesine başlayan küçük bir çocuğun hikâyesidir “Midyeci Ahmet” markası. Şimdilerde Türkiye’de midye dolma denildiği zaman akla ilk gelen isim olan “Midyeci Ahmet”, nam-ı diğer “Midyelerin Efendisi”, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Küçük seyyar tezgâhı zamanla Balık Pazarı’nda bir dükkana dönüşmüş, herhangi bir tanıtım ve reklam yapmamasına rağmen “Midyeci Ahmet” markası dilden dile bir şehir efsanesi olarak önce İstanbul, sonra tüm Türkiye’de midye dolma denilince akla gelen ilk isim olayı başarmıştır. “Midyeci Ahmet” markası, tüm dünyada ve Türkiye’de yaygın olan yalnızca lüks ve pahalı restoranlarda güvenilir, sağlıklı ve iyi midye yenebilir algısını değiştirmiş, midyeyi herkesin bütçesine uygun olarak rahatça ulaşabildiği, yüzde 100 organik, sağlıklı ve lezzetli bir sokak lezzeti-fastfood haline getirmiştir.

2018 yılı itibari ile çocukluk hayalini gerçekleştirmeye karar veren "Midyeci Ahmet", eşsiz lezzetini sadece Beşiktaş şubesinde değil, tüm İstanbul ve Anadolu'nun diğer şehirlerinde ziyaretçilerine sunmak için franchising yöntemiyle birçok şubeye sahip olmaya başlamıştır. Aldığı yoğun franchise taleplerinin ardından ilk franchise şubesini Tuzla'da, son franchise şubesini Bahreyn'de açarak markalaşmaya devam etti.

Şu anda 1000'den fazla kişiye istihdam sağlayan "Midyeci Ahmet" markası,İstanbul'da bulunan fabrikasına ek olarak 2020 yılı başında Yunanistan'ın Selanik şehrinde 2000 m2 üretim kapasitesini 10 kat artırmıştır. Kapasite artışıyla birlikte "Midyeci Ahmet" 2021 yılı sonuna kadar yurt içi ve yurt dışında toplam 35 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Türkiye'de satılan midye dolmaların yaklaşık %75'ini sunan "Midyeci Ahmet" 1 milyar Euro ciro hedefliyor. 2021 yılı sonuna kadar tüm şubeleriyle birlikte. Midyeci Ahmet, Türkiye'de 30, Avrupa'da 2 ve Körfez ülkelerinde 3 şubesi ile Dünya çapında markalaşmaya devam ediyor.

Franchise Başvuru Sihirbazı

Anında Franchise Başvurusu Yapabilirsiniz!

Bu büyük ailenin bir parçası olmak ve dünya devi olma hikayemizde yer almak için "Başla" butonuna tıklayabilirsiniz.

Başla  

Konseptimiz

Midyeci Ahmet: Midye Dolma ve Kokoreç minumum sözleşme süremiz 5 yıldır. 5 yıllık isim hakkı bedeli alınır, içerisine restoran kurulum bedeli dahil değildir.

Depo hariç, toplam alan m2’si minimum yurtiçi için 150m2, yola bakan cephe ise minimum 4 metre olacaktır.Yurtdışı için ise 50m2 olmalıdır. Net ciro üzerinden ise aylık %5 Royalty alınmaktadır.

"Devam Et" butonuna basarak Aydınlatma Metnini ve Açık Rıza Metnini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Devam Et  

Sizi Tanıyalım (1/3)

İsminizi ve Soyisiminizi öğrenebilir miyiz?

Sonraki  

Sizi Tanıyalım (2/3)

Yatırım Yapmak İstediğiniz Ülke ve Bölgeyi Seçiniz

Ülke

Şehir

Bölge
Sonraki  

Sizi Tanıyalım (3/3)

İletişim Bilgileriniz

Sonraki  

Franchise Detayları (2/2)

Şu Anda Yaptığınız İş veya Çalıştığınız Kurum Nedir?

Sonraki  

Son Bir Adım Kaldı!

Girdiğiniz bilgileri son olarak onaylayınız.

İsim Soyisim

Yükleniyor...

Ülke

Yükleniyor...

Telefon Numarası

Yükleniyor...

E-posta Adresi

Yükleniyor...

Yatırım Yapmak İstediğiniz İl ve İlçe

Yükleniyor...

Şu Anda Yaptığınız İş veya Çalıştığınız Kurum

Yükleniyor...

Onayla ve Gönder   İptal Et

Başarıyla Gönderildi!

Başvurunuzu başarıyla aldık. Size geri dönüş sağlayacağız, teşekkür ederiz.

Geri Dön